Branický Blešák

Branický Blešák

Místa na letošním bleším trhu jsou již obsazena. Hlásit se můžete pouze jako náhradníci, kdyby nám někdo odpadl.  

 Trh bude začínat v 11:00 (příprava od 9:30) a končit v 17:00. Věci si můžete přivést vlastním autem a vyložit si je přímo v místě konání, veškeré automobily však musí areál opustit do 10:00.

Trh se bude konat v areálu festivalu - venku za "Lékárnou u Lidušky" na adrese Nad Malým mýtem 1747/2B. Prodávat můžete cokoli od již nepotřebného oblečení, přes knihy, starožitnosti, nádobí i nábytek (nebo vše najednou :). Limitováni jste pouze velikostí prodejní plochy, která bude vymezena na cca 1,5m x 1,5m na jedno prodejní místo. Veškeré prodejní vybavení (deka, stůl, židle, plachta proti dešti, zrcadlo, stojan) si prodávající zajistí sám dle svých preferencí. Na místě NEBUDOU k dispozici stoly, židle ani elektřina.

Součástí akce bude i "Green Swap" - místo, kde se budou bezplatně vyměňovat pokojové rostlinky, semínka, řízky či sazeničky. Pokud vás to zaujalo, vezměte si s sebou zakořeněné či nezakořeněné řízky rozličných rostlinek a pojďte s námi vyměňovat!

Z důvodu omezené kapacity je vaše rezervace uznána platnou až po obdržení potvrzujícího e-mailu s dalšími organizačními pokyny a kódem, který nahlásíte po svém příchodu na místo.

Na místě bude vybírán účastnický poplatek 200kč za jedno prodejní místo.

Prosím, mějte na paměti, že z povahy události nebude povoleno prodávat nové nepoužívané zboží, či vlastní nové výrobky. Pro tyto artikly je vymezena jiná prodejní plocha festivalu.

V případě dalších dotazů se neváhejte obrátit na branickyblesak@email.cz. Další informace pošleme po vaší registraci na vámi uvedený e-mail.

Těšíme se na vás, vaše poklady a rostlinky!

Přihlašovací formulář najdete zde.